Penzion Uko

Informací o ubytování není nikdy dost a čím více toho víte, tím soudnější Váš výběr bude. Dnes jsme však nezaměřili na danou oblast a zajímavé objekty v ní, nýbrž na jeden konkrétní penzion s názvem Uko.

Uko v Jizerských horách

Penzion Uko se nachází v Jizerských horách, konkrétně v Bedřichově a jedná se o velice kvalitní penzion, za což mluví i jeho ocenění „Penzion roku 2011“. Nyní už však něco k jeho vybavení.Celý komplex se dělí na celkem 3 budovy s 1 restaurací, přičemž kapacita každé z budov činí 25 lůžek.
Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené a na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak jednotlivci, či třeba firmy a sportovní oddíly. Cena se hodně liší dle počtu osob a sezóny, avšak standardně platí, že za noc zde jednotlivec zaplatí 650 korun, což sice není málo, ale poměr kvalita/cena je velice příznivý.

Služby

V penzionu UKO můžete také využít řadu wellness služeb, jako jsou nejrůznější masáže (od klasických až po exotické), zábaly, lymfodrenáže apod.
V blízkosti se také nachází velká lyžařská střediska a pravidelně udržované běžkařské trasy. V létě pak jistě oceníte nádhernou přírodu, kterou si nejlépe užijete na kole.
V závěru tedy můžeme penzion doporučit každému, kdo hledá velmi kvalitní ubytování za slušné peníze s řadou sportovního a wellness vyžití.

Štítky: , ,

Leave a Reply