Penziony Baška Voda

V našem seriálu o ubytování v hotelech a penzionech rozhodně nekončíme a tentokrát nás zaujala destinace Baška Voda. Pokud nevíte, o co se jedná, Baška Voda je malebné letovisko v Chorvatsku a svoji krásou a kvalitou se řadí k nejlepším ve střední Dalmácii. Vyniká hlavně svou pestrou přírodou, které dominují borové lesy, ale i svými památkami. Za hlavní lákadlo je zde ale samozřejmě voda a pláže, jež jsou dlouhé a táhlé několik kilometrů do obou stran a písek je zde spíše hrubý. Teď už ale opravdu něco k samotnému ubytování a hlavně penzionům v této krásné oblasti.

Na poprvé nás zaujal penzion Coko, jež je svým typem ubytování spíše apartmán, avšak to není vůbec na škodu, ba naopak. V těsné blízkosti se nachází pláž i centrum (do 200 metrů) a za noc dáte v červenci asi 500 korun. Každý pokoj má svůj vlastní balkon s výhledem na pláž a satelitní TV. V horkých dnech také jistě oceníte přítomnost klimatizace.

Jako druhý nás zaujal penzion Marič, jež se nachází rovněž v těsné blízkosti pláže a centra. Pokoje nabídnou TV, lednici a balkón s výhledem, avšak klimatizace je zde již za příplatek. Za 7 dní v červenci zde zaplatíte přes 5000 korun, což také není mnoho, avšak více, než u penzionu Coko.
Jak vidíte, penzionů je v Baška Voda opravdu mnoho a hoteliéři se předhánějí v nejrůznějších slevách a výhodných nabídkách, proto neváhejte a vyrazte právě sem.

Štítky: ,

Leave a Reply