Penziony Hubert

Penzionů, které nesou tento název, je u nás hned několik.

První penzion Hubert se nachází ve velmi známém moravském lázeňském městě Luhačovice. Ubytování v tomto penzionu nabízí především klasické domácí prostředí, dostupná místa k parkování a navíc je zde povolen i pobyt se psem. Pokud byste se chtěli vydat do okolí, máte hned několik variant. Nedaleko se zde nachází nákupní centrum, či nově vystavěná hala.

Další z penzionů Hubert je v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Jsou zaručeny nevšední zážitky, relaxace a především pohled na nedotknutou a krásnou přírodu. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro individuální turisty. Volný čas můžete trávit různými sportovními aktivitami, jako jsou koupání a cykloturistika, či relaxace v sauně. Je zde i možnost zapůjčení sportovního náčiní (pálky na badminton, fotbalový míč).

Třetí penzion Hubert se nachází nedaleko vrcholu hory Radošť. Dopravit se sem můžete jak autem, tak pěšky nebo na kole z Rožnova pod Radhoštěm. Toto místo je ideální pro milovníky horské turistiky. Odsud se můžete vydat jak na samotný Radhošť, do Pustevny či do centra Rožnova pod Radhoštěm. Interiér penzionu je příjemný a stylový.

Poslední penzion Hubert se nachází v obci Vysoká nad Labem. Penzion se chlubí především kvalitním ubytováním, romantickým prostředím a soukromím. Je zde možnost uspořádat firemní akce, školení, ale i svatby a oslavy.

Dále také: http://www.cesky-slevin.cz/slevomat-dovolena

Štítky: , ,

Comments are closed.