Penziony Karlovy Vary

Pokud se chcete ubytovat v Karlových Varech, máte hned několik možností. Můžete se ubytovat buď do větších hotelů, nebo se můžete uchýlit do rodinných penzionů. Na výběr tu máte ze spousty penzionů a můžete si vybírat podle toho, co vám spíše vyhovuje.

Například pokud máte rádi větší klid, můžete si vybrat penziony na okraji města. A pokud jste naopak rádi ve středu dění, máte na výběr penziony v centru města.

Pokud upřednostňujete spíš první variantu, je zde pro vás např. penzion Clara, který se nachází v klidném prostředí za městem. Penzion nabízí především příjemnou rodinnou atmosféru, pohodu a naprosto perfektní výhled na město. Dále je zde k dispozici další rodinný penzion, který je sice za městem, ale přesto se dá velmi snadno dostat do lázeňského centra. Opět se nabízí volná místa k parkování a především klid.

Co se týká ubytování blíže k centru města, je to např. penzion Villa Rosa, který se nachází pouhých 10 minut chůzí od vřídla. Budova se nachází v klidném prostředí lázeňského parku a je snadno dostupný pro dopravu automobilem. Rodinný penzion Irena se nachází ve vilové čtvrti Bohatice a do centra je to 15 minut pěšky. Toto ubytování se vyznačuje především ne příliš vysokou cenou, ale kvalitními službami.

Ubytování se slevou: http://www.slevy-ubytovani.com/slevomat-dovolena

Štítky: , ,

Comments are closed.