Penziony Rokytnice

Čas letních dovolených je již (alespoň v tomto roce) nenávratně pryč. To ovšem neznamená, že bychom nemohli plánovat dovolenou na zimu. Tak, či onak Vás jistě při výběru dovolené bude trápit ubytování a i proto jsme dnes připravili další článek na téma ubytování. Za střed našeho zájmu jsme si dnes vybrali menší město v severočeských Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou.

Ubytování v lyžařské sezóně

Právě poloha tohoto města nahrává místním hoteliérům a podnikatelům k zavádění různých nabídek na ubytování spojené s lyžařskou sezónou – a my Vám dnes ukážeme některé ze zajímavých penzionů v regionu.

Penzion Komex

Jako první jsme si vybrali Penzion Komex, jež se nachází asi jen 100 metrů od nejbližšího ski-areálu s 5 sjezdovkami. Jedná se o rodinný penzion s kapacitou 50 osob a ubytovat se zde můžete již od 325 korun na noc. Využít ale můžete i apartmány, jejichž maximální cena za noc činí 750 korun. U objektu se nachází také hlídané parkoviště, což všichni motoristé jistě uvítají.

Pension Alf

Druhý a poslední jsme pro Vás vybrali Penzion Alf, jež zaujme především ty, jež hledají klidné ubytování ve větší vzdálenosti od sjezdovky. Velkou výhodou je zde fakt, že přímo před penzionem je zastávka ski-busu, který Vás zdarma odveze až na sjezdovky. Minimální cena za pokoj na noc činí 200 korun, přičemž ubytovat se zde může až 45 lidí.

Štítky: ,

Leave a Reply