Pepa nejlepší slevy – půjčka už nebude nutná pepa.cz

Pepa.cz, je netradičně pojmenovaný slevový portál. Nachází se zde desítky, ne-li stovky slev na nejrůznější zboží z celé České Republiky.

Pepa slevy

Slevy můžete na webu vybírat z několika kategorií – např. jídlo, cestování, krása, zážitky, či kultura a služby. Jako příklad rozmanitosti nabídek si zde můžete objednat třeba slevu na luxusní sushi oběd, či jízdu na čtyřkolce. Kromě výběru kategorie můžete vyfiltrovat pro Vás vhodné nabídky výběrem města. K dispozici jsou všechna větší města ČR a pokud zde nenaleznete své město, můžete zvolit „Celá ČR“. Tím se zobrazí nabídky, které můžete uplatnit po celé České Republice. Po výběru některé ze slev se zobrazí stručný popis výrobku/služby, cena, sleva a čas do konce nabídky. Někteří zákazníci jistě ocení i mapu, na které je vyznačené místo, odkud sleva pochází.

Proč nakupovat u Pepy

Pokud si u Pepy objednáte slevu z kategorie Zboží a nebudete si vědět rady s jeho použitím, můžete si přímo na stránkách stáhnout český návod k použití. Pokud si zde objednáte slevový voucher a nebudete se službou spokojeni, Pepa garantuje vrácení peněz do 14 dnů od objednávky. Velkou výhodou je také možnost platit kreditní kartou a skrze portál PaySec.

Comments are closed.