Poznávací zájezd Egypt

Zatím co my se začínáme pomalu, ale jistě připravovat na příchod zimy, ve státech, jako je Egypt, se připravují na nával zahraničních turistů, kteří před zimou často utíkají do zdejších teplých krajin. Čeští turisté nejsou výjimkou a právě proto jsme si dnes pro Vás připravili článek o poznávacích zájezdech do Egypta.

Cestujeme po památkách

Egypt je svými bohatými památky doslova protkán skrz na skrz a mnoho turistů ho navštěvuje právě pro to. To může některé z Vás odradit, protože téměř po celý rok je zde narváno turisty z celého světa, kteří si chtějí prohlédnout takový fenomén, jako je Sfinga, či pyramidy v Gíze. I tak se ale vyplatí do Egypta alespoň jednou vyrazit. Díky jeho popularitě navíc nejsou zájezdy tak drahé, jak by se dalo čekat – zájezdy na týden s množstvím zajímavých památek seženete již za ceny okolo 15 000 korun/osobu, což opravdu není mnoho. Pokud si ale potrpíte na luxus, není problém nechat za dovolenou v Egyptě u cestovní kanceláře i 60 tisíc korun.

Pokud na poznávací zájezd vyrazíte, kromě klasických památek, jako je již zmíněná Sfinga, doporučujeme zažít nádherně romantickou plavbu po Nilu. Láká Vás Egypt? Navštivte některou z cestovních kanceláří a vyrazte na dovolenou.

Štítky: , , ,

Leave a Reply