Poznávací zájezd Paříž letecky last minute

Jestli rádi cestujete a vůbec nejradši do zahraničí, tak čtěte dál. Řeč by měla být právě o zájezdech. A nejedná se tak úplně o obyčejné zájezdy, kde jen přijede to vybrané lokality, převléknete se do plavek a jdete se koupat do moře.  Já mluvím o zájezdech, jejichž cílem je seznámit turistu se zemí nebo městem kam se vydal. Takovým akcím se říká poznávací zájezdy.

Paříž – město zamilovaných

Jsou samozřejmě v nabídkách skoro všech cestovních kanceláří a ceny nejsou zas o tolik vyšší. Možná budete trošku zklamáni, ale většinou se během nich nejezdí někam k moři, ale naopak k místům, kde lze něco nového poznat – uznejte sami, že u moře toho zas tolik, o čem by se dalo vykládat, není.
Proto se často jezdí do měst. Do měst, kde je mnoho památek a zajímavostí. A právě mezi takové cíle patří krásná Paříž.  Mezi nejznámější důvody, proč se jezdí právě tam, patří legendární Eiffelova věž, velké museum Louver, proslulá katedrála Notre – Dame nebo Vítězný oblouk. Je toho samozřejmě mnohem více. Všechno tohle má svoji historii, svůj příběh a právě ten si jedete poslechnout při poznávacích zájezdech.

Tyto zájezdy nejsou pro každého, vyžadují určitý vztah k historii a památkám.  Pokud jste spíše tzv. povaleči, jeďte raději někam do Itálie k moři

Štítky: , , , ,

Leave a Reply