Poznávací zájezdy Itálie 2015/2016

I přes to, že do Česka a obecně celé Evropy právě přichází sychravé počasí a výrazné ochlazení, přinášíme Vám další článek z kategorie levných dovolených.

Numero uno in Italia

Námi dnes vybranou destinací je Itálie, o níž jsme Vám v poslední době již několik článků přinesli. Jak je ale známo, Itálie je zemí mnoha možností a tak když pomineme rozsáhlou síť hotelů a ubikací po pobřežích celého Apeninského poloostrova, své vyžití zde najdou i turisté, jež cestují za poznáním nádherných památek Itálie.

Poznáváme Itálii

Pokud se tedy rozhodnete do Itálie vyrazit a nebudete chtít použít cestovku, doporučujeme cestu autem, která není tolik náročná, jako třeba v případě cesty do Řecka, či podobně vzdálených destinací. Když pomineme už všední potřeby, jako je pas apod. sebou si rozhodně vemte mapu a dodatečné peníze na placení mýta na hranicích.
Pokud ale uvažujete o nabídce některé z cestovních kanceláří, neprohloupíte. Cestovky sami dobře vědí, která města jsou natolik turisticky atraktivní, že na ně stojí za to udělat nabídku a vy tak máte možnost širokého výběru. Doporučujeme navštívit historická města, jako je Řím, Florencie, ale i Benátky a mnoho dalších.

Pokud máte skutečně o zájezd zájem, navštivte Vaši nejbližší cestovní kancelář, či portály Invia.cz, etravel.cz apod.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply