Prací prášky z Německa se slevou

I přes probíhající ekonomickou krizi se Češi stále častěji a častěji vydávají nakupovat do Německa, či Polska. Hlavně Německo se v poslední době stává terčem lidí, kteří hledají levnější výrobky a také větší výběr. Dříve byl nákup velice výhodný, kdy jste mohli na nákupu ušetřit až několik stovek korun. Dnes už tomu tak úplně není a nakupovat se vyplácí jen některé výrobky, mezi které patří i prací prášky.

Slevy na prací prášky

Obecně drogérie je mezi českými zákazníky velice žádanou komoditou. V obchodech, jako je Reve, Real a podobně, najdete mnohé akce a slevy, či velká balení za zvýhodněné ceny. Prací prášky Ariel, či Persil zde seženete za ceny o 5-10 euro nižší, než při nákupu v ČR. Nejde ale jen o prací prášky – také zubní pasty, avivážní prostředky, čistící prostředky – to vše za výrazně nižší ceny.

V Německu jsou velice populární čisticí prostředky značek Blink, Mr. Proper, či Lenor. V oblasti pracích prášků pak Weiber Reise XL, Ariel XXL a Perisl XXL, které vydrží i na více než 100 vyprání – a to vše můžete koupit už za ceny kolem 400 korun v akci.

Pokud se tedy chystáte na nákup do Německa a chce nakoupit opravdu levně, podívejte se v oddělení drogerie na prací prášky a čistící prostředky.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply