Pronájem jachty chorvatsko

V dnešním článku si povíme něco málo o velmi netradičním, a přes to tak žádaném způsobu trávení dovolené. Řeč totiž bude o pronájmu jachty v Chorvatsku. Jak na to, kam vyrazit a kolik daný pronájem vlastně stojí -> to vše se dozvíte v následujících řádcích.

Jak na pronájem jachty?

Pronajmout si jachtu, motorový člun, ani plachetnici není v Chorvatsku, ani v jiném jižanském letovisku žádný velký problém. Nejprve si ale řekneme něco o podmínkách pro půjčení jachty. Tu si můžete dovolit jedině s profesionálním skipperem (člověkem, jež bude jachtu řídit a bude kapitánem lodi), či jedině tehdy, zda někdo z Vašich příbuzných či kamarádů vlastní kapitánský průkaz a licenci pro obsluhu radiostanice. Pokud máte tyto podmínky splněny, můžete vyrazit na výběr lodi. Na portálu sailingeurope.com najdete v češtině mnoho druhů lodí těch nejrůznějších velikostí, výkonů a hlavně cen. Za menší jachtu zaplatíte v Chorvatsku již okolo 1200 eur na týden. Naopak za obří kousky s luxusní výbavou můžete zaplatit i více než 80 000 euro na týden.  V sezóně je samozřejmě nutné počítat s vyšší cenou.

Co se lokací týče, nejlepší je zřejmě navštívit již zmíněný portál a vybrat si zde některou z desítek tras a okruhů, které Vás zavedou na nejlukrativnější místa pobřeží.
Pokud tedy hledáte netradiční dovolenou, zkuste si pronajmout jachtu v Chorvatsku.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply