Půjčovna lodí Sázava

Po našem článku o půjčovnách lodí na řece Berounce se dnes podíváme na půjčovny lodí na řece Sázava. Těch je rovněž opravdu velké množství a tak se bez zbytečných řečí okolo rovnou vrhneme na některou z nich.

Půjčovny

Asi největší z nich je půjčovna lodí Samba, jež naleznete na stránkách pujcovna-lodi.cz. Tato půjčovna ordinuje jak na Sázavě, tak i na Otavě a v celém povodí řeky má hned několik stálých loděnic, kam Vám Samba doveze Vámi zvolenou loď zcela zdarma. Na výběr jsou 2-místné kanoe Samba i 3-4-místné Samby pro rodiny s dětmi. Dále kajaky od firmy Železný a rafty pro 4 až 7 osob. Na výběr je tedy z opravdu velkého množství lodí. Pro školy a firmy navíc Samba pořádá výcvikové kurzy a pro jednotlivce i vodácké zájezdy. Zkušení vodáci i amatéři pak mohou zkusit své štěstí a dovednosti na Sázavském Samba Maratonu, kde si zazávodíte v kánoích.

Další poměrně kvalitní půjčovnou je Dronte.cz, jež ordinuje téměř po celé České Republice a obstarává půjčovny lodí pro své klienty. Vybírat si opět můžete z rozsáhlé nabídky lodí. Zajímavou možností je zde také pojištění proti poškození raftu, jež ocení zejména začátečníci.
Pokud Vás přitahuje voda a zážitky s ní spjaté, vydejte se na Sázavu vypůjčit si loď a zažijte s přáteli či rodinou to pravé dobrodružství.

Štítky: , ,

Leave a Reply