Rakousko – levné ubytování v penzionu

Po tipech na dovolenou a lyžování v Rakouských alpách jsme se rozhodli Vás informovat o možnostech levného ubytování v penzionech a hostelech. Ne každý si totiž může dovolit ubytování v 5hvězdičkovém hotelu a vy tak jistě oceníte nějaké tipy na levné ubytování.

V blízkosti horských jezer

Základem je výběr oblasti, kde se chcete ubytovat. Hotely a penziony bez přímého kontaktu s horskými jezery, či sjezdovkami, budou vždycky levnější, než ubytovací zařízení v těsné blízkosti.
Co se týče horských jezer, naším tipem je penzion Gasthof Oswaldbauer, který se nachází v blízkosti jak sjezdovky, tak jezera. Je tedy ideální volbou pro letní i zimní dovolenou. Kapacita činí 10 lůžek, čili se jedná spíše o menší penzion – o to zde najdete větší soukromí. Cena za noc v zimě i létě s polopenzí činí 37Eur pro 1. Pro rodinu jsou pak nabídky mnohem výhodnější.

Vedle sjezdovky

Naším druhým tipem je penzion Heisshof, který se pyšní nádherným vybavením penzionu a svou lokalitou přímo vedle sjezdovky. Rovněž je zde perfektní výhled do okolí a v létě zde můžete usednout na kolo. Cena v létě činí 40Eur za noc pro 1 dospělého, v zimě pak 60Eur. Rodiny mají samozřejmě množstevní slevy.

Toto jsou naše tipy na levné ubytování. Při delším hledání se jistě dostanete i na mnohem nižší ceny okolo 25-35Eur za noc.

Štítky: , ,

Leave a Reply