Řecko mapa

V dnešním článku si něco povíme o mapě v Čechách velice oblíbené destinaci – Řecku. Pokud jste pravidelným návštěvníkem této země a klepete si na čelo, proč děláme článek na toto téma, můžeme Vás ujistit, že mnozí lidé potřebují vědět kudy a kam – a to zejména motoristé, kteří nevyužívají služeb cestovních kanceláří, ale také turisté, jež cestují celoplošně po celém Řecku a chtějí vědět, po které silnici se např. dostanou autobusem k vytouženému cíli. Abychom ale stále nechodili kolem horké kaše, pojďme si rovnou ukázat portály, kde lze najít poměrně dobré turistické, ale i motoristické mapy.

Jako první jsme pro Vás vybrali portál reckovdetailech.cz, kde naleznete interaktivní mapu s názvy ostrovů a letovisek, po jejichž kliknutí se Vám navíc zobrazí detaily o místě. U některých, známějších, letovisek je navíc k dispozici více map, jako jsou již zmiňované motoristické mapy s hlavními dopravními uzly, či turistické mapy s geografickými prvky. Velice užitečné, pokud jste například na hotelu a rozhodujete se, kam byste chtěli vyrazit.

Google mapy

Nejlepší je ale zřejmě mapa od společnosti Google, která zahrnuje i letecké snímky, které jsou navíc poměrně aktuální. Obsahuje i všechny prvky z předešlého portálu a navíc na ní lze přehledně plánovat trasy apod.

S námi už se v Řecku neztratíte.

Štítky: , ,

Leave a Reply