Regensburg nakupování

Regensburg je známí hlavně mezi zahraničními nákupčími. Je to tím, že toto město  poskytuje jedno z nejlepších míst právě pro zahraniční nákupy. Najdeme tu tisíce různých obchodů všech druhů. Koupíme auto, hodinky, čokoládu. Koupíme tu vše.

Jak již trochu i jméno prozrazuje, Regensburg je německé město. Nachází se jiho-západně od Prahy. Vzdušnou čarou rovných 200 km. Od Plzně pak 120. Je proto oblíbenou variantou jako místo nákupu pro ty, co to sem mají blíž než do Prahy a nemají strach s komunikací v jednoduché němčině.

Cesta za nákupem i do zahraničí nemusí být po detailnějším pohledu tak nákladná, jak se může zdát. Na první pohled si řeknete, že musíte jet do Německa několik desítek kilometrů a tam za drahé euro nakoupit prakticky to samé, co lze snadno sehnat i u nás. Není tomu úplně takto.

Pokud sháníte například elektroniku nebo nábytek, tak cestou do Německa můžete dost ušetřit. Když se ke všemu trefíte do výhodného kurzu eura, tak ve finále lze ušetřit slušný obnos. Největší výhodou nákupů v Regensburgu je právě nižší cena srovnatelných výrobků, ale především větší výběr. Co u nás neseženete, nebo seženete ale v odlišné variantě, tak to v Německu sežene poměrně bez problémů.

Štítky: , , ,

Leave a Reply