Relaxační masáž

Čas od času každý z nás potřebuje jednoduše vypnout, hodit vše za hlavu a jen tak si užívat. Práce, rodina, domácnost… to vše nás do určité míry psychicky vysává a tuto energii je třeba něčím doplnit. A právě zde nastupujeme my, abychom Vám ukázali relaxační masáže.

Relax a pohoda

Jistě každý ví, co je to masáž, ale co se vlastně skrývá pod slovíčkem „relaxační“ ? To je prosté – jakákoliv masáž, u níž budete náležitě odpočívat. Na rovinu říkáme, že na světě existují desítky, spíše stovky druhů těchto relaxačních procedur a je jen na Vás a Vaší fantazii jakou zkusíte. Pro lepší názornost Vám udáme pár příkladů.

Když vynecháme klasické ruční masáže, velmi oblíbenou je třeba masáž lávovými kameny. Ty se nahřáté ve vodní lázni položí na tělo a současně Vás bude masér masírovat olejem a dalšími nahřátými kameny. Ucítíte, jak energie proudí do Vašeho těla a po odchodu se budete cítit svěží.
Další zajímavou procedurou je pak medová masáž, při níž je na Vaše tělo litý nahřátý med, kterým Vás pak masér masíruje na „zablokovaných“ místech.

Na závěr doplníme, že za kvalitní masáž zaplatíte něco od 400-700 korun a standardně trvá hodinu (po dohodě se salonem lze samozřejmě dobu procedury upravit).

Štítky: , , ,

Leave a Reply