Rodinné penziony

Rodinných penzionů je v Čechách opravdu mnoho. Většina z nich se nachází v turistických oblastech, či v místech, které si lidé vybírají pro svou dovolenou.

Co se týče penzionů v hlavním městě Praha, máte zde velký výběr od těch skromnějších až po ty honosnější. Penzion Větrný mlýn je menší, ale útulný hotel v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, ze které se snadno dostanete do turisticky oblíbených lokalit v Praze 1. Dále je zde pěkný rodinný penzion Praha, který je opět v klidné vilové čtvrti pouhých pár minut od stanice metra Chodov.

Často vyhledávané je ubytování v Jižních Čechách. Penzion Pod kaštany se nachází v obci Hojná Voda, v Novohradských horách. Tato oblast se pyšní křišťálově čistými potůčky a příjemným klimatem. Je ideální pro výlety po horách. Další, penzion U Lišky je nedaleko Jindřichova Hradce. Vesnička Zdešov je jako stvořená pro milovníky jihočeské přírody. Panuje tu rodinná a pohodová atmosféra. Můžete zde provozovat různé sportovní aktivity, rybaření nebo se jen tak procházet po okolí.

Další typickou turistickou oblastí jsou Krkonoše. Rodinný penzion se nachází v Rokytnici nad Jizerou a je vhodný jak pro zimní tak letní dovolenou. Výhodou je parkoviště, které je zdarma. Ve volném čase se můžete věnovat různým sportům nebo jen tak relaxovat v tiché a příjemné krajině.

Dále: http://www.cesky-slevin.cz/wellness-pobyty

Štítky: , , ,

Comments are closed.