Romantické pobyty v Čechách

Jelikož jsou Čechy velmi krásné, romantických míst můžeme na našem území najít opravdu mnoho. Stačí si jen určit, zda preferujete pobyty spíše v městečkách, či lázních anebo dáváte přednost přírodě. Pak už se jen můžete uchýlit do příjemného hotelu  či penzionu a užívat si romantických večerů ve dvou.

Kde najít ty nejlepší pobyty?

Webová stránka vikendovepobyty.eu nabízí velmi širokou škálu zájezdů do různých míst. Pokud máte rádi atmosféru lázeňského města Karlovy Vary, určitě vás zaujme pobyt v místním čtyřhvězdičkovém hotelu Lafonte. Kromě dvou nocí v tomto hotelu je zde také speciální bonusový balíček s různými službami – masáže, návštěva muzea, projížďka kočárem nebo také snídaně servírovaná do postele.

Pokud se vám líbí tiché a klidné prostředí daleko od rušných měst, zalíbí se vám na Šumavě v hotelu Srní – což je další nabízený pobyt této stránky. Kromě dvou nocí jsou v ceně i volné vstupy do bazénů, masáž a bohaté snídaně. Můžete si také vypůjčit kola a vyrazit na výlet do okolí.

Jestli chcete zažít opravdu nezapomenutelný romantický zážitek, využijte služeb hotelu Amarilis, který se nachází v centru Prahy. Na výběr zde máte ze tří balíčků. V každém dražším je vždy něco navíc. Využívat opět můžete wellness služeb a těšit se na bohatou snídani.

Leave a Reply