Skupinové slevy pro – děti, studenty, skupiny a důchodce

Jezdíte-li také málokdy sami, tak určitě víte, že je to mnohem lepší. Nejenom, že si užijete více zábavy, ale také se naskytuje možnost ušetřit nemalé peníze. Když například cestujete vlakem s Českými Drahami a je vás více než 3, tak můžete ušetřit několik procent z ceny. A samozřejmě čím více vás je, tím výhodnější pak bude výsledná cena přepočítaná na jednotlivce. Skupinové slevy ovšem nejsou pouze u ČD. Najdeme je i u jiných dopravních společností – Regiojet. V dopravě jsou asi nejznámější.


Avšak mnoho z nás ví, že i při vstupech můžeme využít skupinových slev. Takže pokud nás je zpravidla více jak 2, tak většina plaveckých hal, aquaparků ale i jiných záležitostí nám skupinovou slevu nabídne. Stejně jako u příkladu s vlaky je i vstup vždy mnohem výhodnější.
Ale tyto skupinové slevy by zatím fungovali jen pro ty, co nakupují, nebo využívají služeb osobně – v kamenném obchodě apod. Ale za skupinové slevy bychom v podstatě mohli považovat i slevy tzv. množstevní. Spočívá to v tom, že čím více toho koupíte, tím více máte výhod. Může být například sníženo nebo smazáno účtování poštovného. Můžete dostat dárek a v neposlední ceně se může o trochu snížit i cena samotných výrobků. Opět lze tedy nakoupit skupinově více kusů a získat nějaké ty bonusy.

Štítky: , ,

Comments are closed.