Slevín

Naším nejoblíbenějším slevový agregátorem je Sleviště. Již několikrát jsme to zmiňovali. Také celé naše stránky se zaměřují právě na tento portál, ale je zde i místo pro ostatní a hlavně kvalitní slevové agregátory. Dneska bychom Vám rádi představili náš další oblíbený slevový portál, který se jmenuje Slevin.


Slevín jako slevový agregátor

Slevových serverů neustále přibývá a jenom málokdo se v tom vyzná. Díky tomu dostávají práci slevové agregátory, které slevy ze všech portálů shromáždí, roztřídí a zařadí do správných kategorií. Je to výhodnější a pohodlnější navštěvovat Sleviště a nebo Slevín, protože vše je na jednom místě. Ušetříte tím, tak spoustu času.

:/Líbí se nám, že tento stránky jsou originální a nikoho nekopírují. Na českém trhu je teď více než 200 podobných portálu, ale všechny jsou více či méně designem podobné. Slevin, ale ne. Jde si svou vlastní cestou a právě i díky tomu si získal několik tisíc spokojených uživatelů. Na Facebooku má již přes 7800 fanoušku a toto číslo neustále stoupá.

Pojďme si už ale říct něco o grafickém rozhraní stránek. Stránky jsou přístupné jak v Českém tak i Slovenském jazyce. Líbí se nám, že pro každý den Vám ukážou kolik našli slev pro různá města. Přínosem je jistě i hledání samotných sleviček nebo možnost zobrazení slev jen pro určité město. Hlavní stránka sice působí přeplácaně, ale po 5 minutách si na to zvyknete nepřijde Vám to tak hrozné. Nejvíce slevových kupónů Slevín nabízí pro města: Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Liberec,  Plzeň, Pardubice, Ústí nad Labem, České Budějovice, Třebíč a Mladá Boleslav. Roztřídění voucheru je i do kategorií – Gastronomie, Péče o tělo, Kosmetika, Wellness, Masáže, Pobyty, Cestování, Zážitky, Kurzy a Zboží (vybrali jsme pouze ty nejoblíbenější).

Slevin.cz

Oficiální stránky no abychom na ně nezapomněli, tak je pro jistotu již uvedeme. Portál naleznete na této adrese www.slevin.cz. Určitě tam zavítejte, protože tam se toho dozvíte pak ještě více

Brno

Brno je naše druhé největší město, a tak se není čemu divit, že zde má portál spoustu zákazníků, kteří mají rádi nákupy se slevou. Denně přijde na oficiální stránky až 500 lidí z tohoto města. Je to dáno i tím, že je zde denně pro Brno přes 300 slev.

Praha

Praha hlavní a největší město naší Republiky. V Praze žije přes milion lidí. Je to opravdu velké město. Ač je považované za jedno z nejbohatší u nás v republice i zde lidé rádi šetří. Se pak čemu divit, že pro Prahu je až neuvěřitelných 1200 slev denně.

Ostrava

Ostrava je město, které bylo v minulosti zasaženo těžkým průmyslem a trpí do dnešních dnů problémy s ovzduším. Kraj nepatří k těm nejbohatší a lidí, kteří obrací každou korunu je bohužel více. Obchodníci vědí, jak je zde těžké sehnat zákazníky a proto vystavují jeden slevový voucher za druhým.

Víkendové pobyty Slevín

Stránky si získaly velkou popularitu možná i díky jedinečným slevám na víkendové pobyty. Eurovíkendy se slevo naleznete v kategorii Pobyty a Cestování. Stačí si pouze vybrat hned z několika nabídek a udělat si pěknou dovolenou u moře( Egypt, Chorvatsko, Turecko, Bulharsko) nebo na horách (Beskydy, Krkonoše, Jizerské hory, Špindlerův mlýn) – v závorkách uvádíme ty nejčastější destinace.