Sleviště

Vítáme všechny, kteří zavítali na naše stránky. Zajímá nás všechno co se týká slev, slevových serverů a agregátorů slev. Ze všeho nejraději píšeme o slevovém portálu Sleviště, ale najdete zde články i ostatních serverech.

Sleviště – hromada slev

Jedná se o slevový agregátor, na kterém najdete slevy z nejrůznějších slevových serverů. V průměru zde najdete více než 2000 aktuálních slevových nabídek. Vše je pěkně roztříděné do kategorií podle druhu nabídky: adrenalin, auto, věštění, pobyty, hubnutí, jídlo, krása, kurzy, pití a zboží. Většina nabídek je vázaná také k místu. Je zde tedy i roztřídění podle měst. Aby těch třídění nebylo málo, tak zde ještě jedno a to podle: slevy, ceny, počtu zákazníků, Nejnovější nabídky. No tak to by bylo asi vše k řazení. Pojďme se povídat i na další funkce.


Hledání. Jednoduchá a přes to velice užitečná funkce. Do vyhledávacího pole na hlavní stránce zadáte text a vyhledáte si slevu. Je to velice praktické a pomůže Vám to odfiltrovat pro Vás nezajímavé nabídky.

Bazar slev

Nesmíme ani opomenout ,,Bazar slev“. Je to velice užitečná funkce, kterou u konkurence nenajdete. Slevový agregátor je v tomto prostě unikátní. Zakoupili jste slevový kupón, ale po týdnu zjistíte, že slevu nemůžete z jakéhokoliv důvodu využít? Nezoufejte. O své peníze nemusíte přijít. Vyhledejte si profil slevy v archivu a klikněte na ,,Prodám kupon“. Vyplňte inzerát a čekejte jestli o slevu někdo projeví zájem. Inzerát lze zvýraznit, také pomocí placené sms služby.

O nás

Pozor náš projekt v současné době budeme kompletně předělávat a ze stránek se stane cestovatelský magazín – slevy pujdou spíše do pozadí a na hlavní stránce budou pouze samé příspěvky!!! Jak moc se na tuto změnu těšíte?

Tak co na slevový agregátor říkáte? Zalíbilo se Vám? My doufáme že ano, a že díky Slevišti si koupíte spoustu skvělých kupónů na slevy.