Slevomat zimní dovolená 2015

V zimě na hory nebo někam do tepla? Tak podobnou otázku si asi pokládá dost lidí, když se připravují na zimní dovolené. Někdo si vybere první možnost. Sebere se s rodinou, sám nebo s partnerem a vyrazí spolu na hory. Tady si užijí čerstvě napadaného sněhu a perfektně si zalyžují. Kdo nefandí lyžím a je malinko na tu stylovější zábavu, sjíždí horské svahy na snowboardu.

Druhá, teplomilná skupina lidí si zřejmě vybere spíš cestu do teplých krajin. Je to bezpochyby příjemné odjed z -10 stupňů někam, kde lze v klídku chodit jen s kraťasy a tričkem. Odpočinout si a relaxovat u moře. I tohle je možnost, jak využít volna v zimním období.

S rozhodováním však velmi často nepříjemně pomáhá cena. Cena zimních pobytů je standartně od několik tisíc v případě teplejší varianty je ještě vyšší. S touto komplikací však může snadno pomoci portál slevomat.cz, kde v kategorii cestování můžete najít velké množství nabídek na zimní pobyty ale i na ty u moře. Všechny tyto nabídky jsou zlevněny o několik tisíc (někdy i o 60%, standardně však mezi 30-40%). Všechny pobyty jsou ale přesto realizovány skrze kvalitní a spolehlivé cestovní kanceláře. Nebojte se proto využít možnosti zimních pobytů na Slevomat.cz

Štítky: ,

Comments are closed.