Slevy kurzů

Dnešnímu světu internetu a světu nákupů jednoznačně vládnou slevové portály. To samozřejmě zvýhodňuje nás, spotřebitele, jenže nastává zde problém chaosu a nepřehlednosti. Kdo se tedy má mezi všemi těmi slevovými portály vyznat? My to děláme za Vás a dnes si právě představíme další slevový portál Slevy Kurzů.

Slevový agregátor

Jak už název napovídá, nejedná se o typická slevový agregát, avšak stránky jsou zaměřeny především na slevy nejrůznějších kurzů. Hned na úvodní stránce naleznete typický a zajetý standard úspěšného portálu – ikonou pro výběr města si vyberete Vaše bydliště a ikonou pro výběr kurzu si vyberete kurz, o který máte zájem. Nabídka je opravdu pestrá a možná Vám bude chvíli trvat, než si dobře vyberete. Bohužel skutečný obsah stránek se poněkud liší od nabídky, protože leckdy se Vám stane, že Vámi vybraný druh kurzu nemá žádnou aktuální nabídku. Nicméně pokud hledáte „staré-dobré“ jazykové kurzy, Vaši poptávku portál zajisté splní. U každé nabídky naleznete původní cenu a slevu a také novou cenu. Po rozkliknutí se Vám zobrazí detaily a pro koho je třeba kurz určen. Platit můžete několika způsoby, z nichž ten nejpohodlnější je asi platba kartou.

Pokud tedy chcete obohatit své znalosti a dovednosti, porozhlédněte se na slevykurzu.cz po nějakém kurzu a jistě Vás obohatí.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply