Španělsko letecky

Sezóna letních dovolených v roce 2013 je už za námi, nicméně jih Evropy nám i v půlce Září dokáže nabídnout letní teploty, teplé moře a hodně sluníčka za málo peněz. Jednou z takových zemí je i Španělsko a právě na něj se dnes zaměříme.

Do Španělska letecky

Cestovat do Španělska letecky se v tuto chvíli vyplatí díky hned několika faktorům. Za prvé je více méně po sezóně – letenky i ceny zájezdů se propadají v řádech desítek procent. Za druhé, Španělsko se nachází uprostřed finanční krize a obchodníci jsou nuceni bojovat o přežití na trhu – z toho vyplývá i snižování cen za ubytování.

Za 12-denní zájezd do Katalánska do 3* hotelu Vás v půlce září vyjde na 16 000  korun, včetně letenky (turistická třída).

Last minute

Pro ty z Vás, jež chtějí využít nabídky last minute, či super last minute, můžeme doporučit ostrov Mallorca a lokalitu El Arenal za ceny kolem 12-13 tisíc korun. Doprava letecky turistickou třídou, stravování all inclusive a hotelový pokoj se 2 lůžky na dobu 12 dní. Za takové peníze se jedná o opravdu dobrou nabídku.

Pokud máte zájem o další letecké zájezdy do Španělska, kontaktujte nejbližší CK a ti Vám s výběrem rádi pomohou.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply