Sphere card slevy

Dnes bychom Vám rádi představili celorepublikově uznávanou slevovou kartu Sphere Card. Jak úvodní věta napovídá, jedná se v podstatě o kartu, díky které můžete získat výhodné slevy na nejrůznější výrobky ve více než 9000 obchodech v celé České a Slovenské republice. Na výběr máte z několika druhů karet, čili si můžete vybrat kartu Vám přesně na míru.


Ať už jste tedy student, nadšený golfista, či jen prostě chcete nakupovat výhodně, Sphere Card je tu právě pro Vás. Slevy se pohybují v rozmezí 5-30+ % a najít obchody s těmito slevami není vůbec nic těžkého. Jednoduše si zadáte na stránkách sphere.cz místo a druh zboží, které Vás zajímá a systém Vám vyhledá všechny obchody akceptující Sphere Card. Pro Vaši představu – slevy se vztahují na vše od ubytování, přes gastronomii, až po elektroniku či auta. Využití karty je tedy opravdu široké.

Např. pokud vlastníte standartní Sphere Card, můžete si koupit nový mobilní telefon Nokia z autorizovaného shopu s 5% slevou. V případě studentské karty dokonce 10%. Nebo by jste raději jeli si pěkně odpočinout do Karlových Varů do některého z luxusních středisek? Pak si nezapomeňte sebou vzít tuto kartičku, protože na většinu hotelů a wellness center se vztahují 10-15+ % slevy. Být členem u této společnosti se prostě vyplatí.

Štítky: , ,

Comments are closed.