Spojené Arabské emiráty last minute dovolená

Sezóna letních dovolených 2013 je v plném proudu a my se Vám snažíme neustále aktualizovat náš seznam s tipy na dovolenou po celém světě. Jelikož máme začátek léta, není moudré vybírat z klasických dovolených, které Vás nyní vyjdou na desítky tisíc korun. Místo toho bychom doporučili zájezdy typu „last minute“, které průběžně zlevňují i o 80%.

Jednou z destinací, pro kterou jsou last minute vyloženě typické, jsou Spojené Arabské Emiráty (SAE). Na dovolenou se sem vydává stále více a více Čechů – ze světa je to pak zejména ruská a americká klientela.

SAE

SAE lákají do své země na mnoho význačných atrakcí, které nemusí být nutně jen pro milionáře z východu. Hlavní město Dubaj a jeho světoznámý luxusní hotel Burj al Arab upoutá svou architekturou asi každého, interiér je už pro vyvolené. Navštívit zde můžete i třeba pevnost Fahidi, či některou z nepřeberného množství mešit.

Abu dhabí

Dalším významným městem je např. Abu Dhabí, jež zaujme vzhledem velkoměsta v poušti. Zde si na své přijdou zejména milovníci automobilových závodů – nachází se zde totiž okruh Yas Marina.
Na závěr dodáme, že ceny last minute zájezdů začínají někde na 12 000 korunách – solidní nabídky pak pořídíte již okolo 20 000 korun.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply