Srí lanka last minute

I dnes jsme si pro Vás připravili tip na exotickou dovolenou. Tentokrát se podíváme na dálný východ, konkrétně na stát Srí Lanka.

Když se řekne Srí Lanka, každého asi jako první napadne ničivá vlna tsunami, z roku 2004. Následky této vlny silně otřásly celou strukturou státu, nicméně dnes je Srí Lanka i ostrov Cejlon ve starých kolejích.

Zajímavé informace

Jak asi správně můžete vytušit z polohy a velikosti státu, Srí Lanka není nikterak moderní a úspěšná země. Dlouhodobě zde také bojují 2 znepřátelená etnika – Tamilové a Sinhálci. Vaší dovolenou to ale nijak neovlivní. Pravděpodobně totiž zakotvíte v některém z přímořských hotelů a budete si nerušeně užívat tropického počasí, které zde vládne téměř po celý rok.

Last minute

Nyní se dostáváme k samotným zájezdům – na Srí Lanku stojí obyčejný solidní zájezd na 14 dní přibližně 40 000 korun. Právě nyní je ale období slev last minute, díky kterým můžete cenu Vašeho zájezdu snížit i polovinu. Samozřejmostí každého zájezdu je pak hotel s bazénem a snadným přístupem k moři a polopenze. Obecně platí, že čím více zaplatíte, tím větší luxus dostanete, nicméně i za cenu kolem 35-40 000 zde dostanete ubytování ve 4-hvězdičkovém hotelu s nádherným výhledem na moře.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply