Tesco expres akční leták

O problémech klasických papírových letáků můžeme slyšet snad na každém rohu. Některé obchodní řetězce se proto rozhodli o zavedení tzv. e-letáků, které mají své papírové předlohy nahradit. Pravdou je, že papírové letáky asi nikdy nadobro nezmizí, nicméně my aspoň máme šanci šetřit své lesy a ke všemu mít aktuální nabídku obchodů hezky přehledně online.

Tesco – leták online

Vše si přehledně ukážeme na společnosti Tesco a její formě poboček pro rychlý nákup – Expres.
Tesco Expres najdete snad v každém větším městě a tak je poměrně výhodné zajít na nákup sem. Abyste měli přehled o nejaktuálnější nabídce, nemusíte doma lovit stohy papírů ze sběru apod. – stačí navštívit stránky xletaky.cz, kde najdete aktuální akční letáky pro většinu obchodů v ČR, včetně Tesco Expres.

Jednoduše tak na těchto stránkách rozkliknete položku „Tesco Expres“, kde dostanete poměrně obsáhlý seznam s náhledy letáků. Nyní si už stačí vybrat leták dle období jeho platnosti a máte vystaráno. Stránky letáků jsou navíc v přehledné formě obrázků – nemusíte stahovat žádné PDF soubory, ani mít v počítači nainstalované PDF prohlížeče – tento fakt je důležitý zejména pro majitele chytrých mobilních telefonů, kteří tak mají přístup k letákům rovněž zjednodušený.
S námi už nakoupíte jedině levně.

Štítky: , , ,

One Response to “Tesco expres akční leták”

  1. Marta says on :

    Ty letáky online jsou velmi pěkná vychytávka. Já je sleduju na této stránce a jelikož jsem důchodkyně, tak si to pěkně vše projdu, napíšu na papírek a pak si supermarkety prolezu a nakoupím si vše potřebné v akci:) Už mi i dcery úkolují:)

Leave a Reply