Tupperware akční leták 2013

Katalogy, letáky, prospekty a tak dále… Toho všeho máme doma vždycky plno, ale když je skutečně potřebujeme, nikdy je nemůžeme najít. My jsme si řekli, že tomu dnes učiníme přítrž a ukážeme Vám pohodlný způsob, jak mít letáky a katalogy hezky přehledně uložené – online.

Tupperware

Zároveň se dnes zaměříme na společnost Tupperware, která prodává všechny druhy domácích potřeb. Její leták, či chcete-li katalog, vychází vždy na sezónu, čili aktuálním katalogem bude jaro/léto 2013.

Katalog pro rok 2013

Pro katalog stačí udělat jediné – navštívit stránky Tupperware.cz, kde najdete odkaz „Katalog jaro/léto 2013“. Po jeho rozkliknutí dostanete přehledný prohlížeč, díky kterému můžete hezky z pohodlí domova prozkoumat všechno aktuální zboží. Výhoda e-letáku není jen v jeho snadném uskladnění, či ekologičnosti, ale také v možnosti v něm hledat dle potřeby. Jednoduše tak zadáte slovo či zboží, které hledáte, a prohlížeč Vám najde nejrelevantnější shody v letáku. Vy si pak jen ony shody rozkliknete a Vám se zobrazí stránka katalogu s požadovaným zbožím.
Výhodou je také možnost lehce informovat své přátele – třeba o výhodné ceně, či o opravdu zajímavém zboží. Stačí kliknout na jedno z horních tlačítek Facebooku, či Twitteru a všichni z Vašeho okolí budou o daném zboží informování.

Štítky: , ,

Leave a Reply