Ubytování Bílé Karpaty – Hotel Vega a Alfacentrum

Jak jistě víte, pravidelně Vás informujeme o našich tipech a radách na cesty do nejrůznějších destinací nejen České Republiky, ale celého světa. Takovéto výlety a zájezdy se ovšem neobejdou bez kvalitního ubytování a proto jsme dnes pro Vás připravili článek, v němž se zaměříme na ubytování v Bílých Karpatech. To je v této oblasti velice různorodé, a tak abychom Vám alespoň nastínili zdejší podmínky, uvedeme pár příkladů.

Hotel Vega

Hotel Vega se nachází v obci Pozlovice a řadí se spíše mezi ty luxusnější a logicky také dražší hotely. Pro své klienty Vega nabízí ubytování ve 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích a nechybí zde ani apartmány. Cena za noc začíná na 1100 korunách, což je poměrně vysoká cena, avšak za tuto cenu dostanete na pokoji rozšířené sociální vybavení + např. internet, satelit či ledničku. Sportovní nadšenci si také přijdou na své, jelikož součástí objektu je fitness centrum, solárium, krytý bazén, či např. hřiště na volejbal a tenis a mnoho dalšího.

Hotel Alfacentrum

Hotel Alfacentrum je o poznání levnější – 1lůžková pokoj na noc stojí 550 korun. Dále jsou zde pokoje 2 a 4lůžkové. Vybaveny jsou pouze základním sociálním vybavením, avšak cena je o poznání příjemnější. V areálu zaujme např. možnost zahrát si bowling, což je rozhodně netradiční sport, který jen tak někde nenajdete.

Snad jsme Vám pomohli a Vy jste si udělali alespoň malý obrázek o standardu ubytování v Bílých Karpatech.

Štítky: , ,

Leave a Reply