Ubytování javorník

Pro mnoho lidí je základem dobrého výletu samotná destinace a cíl jejich cesty, avšak mnohdy (a u delších výletů či pobytů to platí obzvláště) je tím nejhlavnějším ubytování. A právě o něm je následujících několik dalších řádků a konkrétně se budeme bavit o ubytování v oblasti Javorníku. Bez zbytečných průtahů tedy pojďme na konkrétní nabídky.

Penzion na Stodole

První nás zaujal Penzion na Stodole, který se nachází na okraji města Javorník a v jeho útrobách se nachází 5 apartmánů – dva 3-lůžkové a tři 4-lůžkové. Za ně zaplatíte od 250 do 330 korun za noc, čili se jedná o velice levnou a lukrativní nabídku. Pokoje jsou vybaveny základním sociálním vybavením a navíc satelitní televizí. Výhodou je také vlastní parkoviště, kam můžete zdarma odstavit Vaše vozidlo. Penzion na Stodole doporučujeme jako kvalitní přespání za málo peněz na Vašich turistických cestách po okolí.

Penzion Jeřabina

Jako další si získal naší pozornost Penzion Jeřabina, jež v sobě ukrývá 2,3 a 4-lůžkové pokoje + apartmány rozděleny do kategorií –A,B,C. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a výhodou je také televize, lednička a Wi-fi připojení. Obrovskou výhodu Jeřabiny je vlastní lyžařský vlek, upravovaný svah i běžecké stopy. Naopak v létě využijete zejména venkovní bazén, hernu s nepřeberným množstvím aktivit, či atrakce pro děti. Je zde také sauna či možnost zapůjčení vybavení pro paintball. Jedná se tak o objekt vhodný pro rodiny s dětmi, jež zde chtějí trávit většinu času.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply