Ubytování Nové hutě

V našem dlouhém seznamu tipů a rad na ubytování dnes přibila vesnice, jež leží na jihu České Republiky uprostřed Šumavy a může se pyšnit nedalekým zimním sportovním areálem se 4 lyžařskými vleky. Pakliže jste hned poznali, že řeč je o obci Nové Hutě, Vaše znalosti jsou na jedničku s hvězdičkou a od nás si zasloužíte velkou pochvalu. Jak už jsme v úvodu naznačili, zabývat se dnes budeme zejména ubytováním, kterého je zde poměrně velké množství a my jsme tady pro to, abychom Vám ukázali ty kvalitní a zároveň levné z nich.

Jako první jsme si vzali do objektivu našeho zájmu penzion Nová Huť, jež je nově zrekonstruovaným penzionem přímo v srdci Šumavy. Za cenu nepřesahující 400 korun na noc s polopenzí dostanete základní sociální vybavení a bohaté okolí vhodné pro lyžování, běžky, či cykloturistiku.

Pokud upřednostňujete spíše pohodlí a komfort nad cenou, máme pro Vás senzační tip na apartmány. Apartmány Nové Hutě, jež naleznete na stránkách hute.cz nabídnou velmi kvalitní sociální zařízení a vysokou kapacitu pro Vás i vaši rodinu, či přátele. Nicméně jak už jsme zmiňovali, cena za luxus je poněkud vyšší, a to 1400 korun za noc.

Pokud jsme se Vám netrefili do vkusu, zkuste navštívit penziony.cz, či ceskehory.cz, kde najdete mnohé další nabídky.

Štítky: ,

Comments are closed.