Ubytování – Rožnov pod Radhoštěm

Rok se s rokem sešel a nastává další sezóna turistiky. Ke každému správnému výletu neodmyslitelně patří kvalitní ubytování, a pokud jste se tentokrát rozhodli vydat do Rožnova pod Radhoštěm, máme pro Vás několik rad a tipů.

V jeho okolí se totiž nachází mnoho malebných hotelů, penzionů a ubytoven nejrůznějšího rázu, které si zaslouží Vaši pozornost. Pokud cestujete do města s cílem si zasportovat na dlouhých cyklotrasách, v zimě si zalyžovat v nedalekém ski areálu, nebo snad chcete navštívit plavecký areál s tobogánem, jistě Vás budou zajímat ubytovací zařízení v centru města. Takovým zařízením může být např. hotel Relax, který zaujme hlavně krytým bazénem s vyhřívanou vodou, wellness službami, jako jsou nejrůznější masáže, vodoléčba a elektroléčba, či tenisovým a volejbalovým kurtem. I přes to, že ceny ubytování v hotelu začínají poměrně vysoko (na 1120 korunách za jednolůžkový pokoj), rodiny s dětmi či bussiness mani, kteří zde chtějí uspořádat firemní meeting, rozhodně při zvolení právě tohoto hotelu neprohloupí. Pro ty z Vás, kteří hledají nějakou levnější variantu máme tip na penzion Garni, jež se nachází přibližně 10 minut chůze od centra města a nabídne příjemnou cenu 350 korun/noc za základní ubytování. Pokud jsme se Vám netrefili do vkusu, zkuste navštívit stránky města pro další alternativy.

Jestli chcete vědět více o slevách na ubytování – www.slevy-ubytovani.com, www.ceske-sleviste.cz a nebo www.cesky-slevin.cz

Štítky:

Comments are closed.