Ubytování ve srubu

Sezona letních dovolených sice nenávratně skončila, avšak plynule na ní navazuje sezóna zimní, která je co do počtu dovolených stejně bohatá.

Jak jistě z našich článků víte, bez kvalitního ubytování se kvalitní dovolená prostě neobejde, a tak jsme se dnes rozhodli napsat pár řádků o ubytování ve srubech.

Proč zrovna ve srubech?

Sruby jsou velice rozšířené po horách celé České Republiky a jejich celo-dřevěný vzhled navozuje nenapodobitelnou atmosféru, která je ještě umocněna o zasněžené prostředí horských oblastí. Velice populární jsou tak tyto místa zejména v období Nového roku a Vánoc, kdy tyto stavby vyhledává velké množství rodin, firem, ale i zamilovaných párů. Nyní už ale konkrétní nabídka.

Ubytujte se ve srubu

Ubytování Srub, jež se nachází v oblasti Františkových Lázní nabízí příjemnou atmosféru v těsné blízkosti lesa. Místo je vhodné pro sportovní nadšence – v okolí je možnost cykloturistiky, běžeckého, ale i sjezdového lyžování apod. Chata je nově vybavená a v jejích útrobách se skrývá i sauna a satelitní televize. Cena je ale opravdu vysoká – 1500 korun pro 2 osoby na noc, což rozhodně není malá částka. Výlet tedy doporučujeme hlavně třeba o Silvestra, či v době vánočních svátků, kdy se dlouho nezdržíte, ale chcete mít silný zážitek.

Štítky: ,

Leave a Reply