Ubytování vysoké Tatry

Již nějaký ten pátek se řídíme heslem, že ubytování je základ vydařené dovolené a pravidelně Vám tedy přinášíme horké tipy, rady a novinky z tohoto turistického světa. Dnešek rozhodně není výjimkou a my jsme si pro Vás připravili další článek, jež bude pojednávat o ubytování ve Vysokých Tatrách. Pojďme se tedy rovnou podívat, co nám nabízí dnešní nabídka.

Penzion Havran

Jako první nás zaujal Penzion Havran. Ten se nachází v oblasti Ždiar v nadmořské výšce 950 m n.m. a zaujme především svou výhodnou polohou uprostřed obce, která poskytuje dobré zázemí pro další výlety do hor. V blízkosti je obchod, lékárna, pošta, ale i velké množství lyžařských středisek a naučných turistických stezek. Kapacita penzionu je 27 lůžek a ceny jsou různé, avšak po celý rok platí, že zde zaplatíte okolo 20 Euro za noc.

Dřevěná novostavba

Jako druhou jsme si vybrali nádhernou a luxusní dřevěnou novostavbu, rovněž ve Ždiaru. Okolí chaty je ale mnohem přírodnější a vybavenost chaty je rovněž mnohem vyšší. Nechybí ani Wi-fi, satelitní televize a nadstandardně vybavené pokoje. Ceny jsou ale rovněž vyšší – v zimní a letní sezoně 85 euro za 3+ nocí s tím, že maximální kapacita objektu je 6 lidí.

Snad jsme Vám tedy ulehčili výběr ubytování a výlet do Vysokých Tater pro Vás bude o to příjemnější.

Štítky: , ,

Leave a Reply