Vodácké zájezdy

Asi nemusíme dlouze představovat titulek dnešního článku, protože tzv. „na vodu“ jel alespoň 1 v životě téměř každý. Navíc právě nyní, kdy máme prostředek letošního léta je ten pravý čas na to, aby jste oprášili telefonií seznam, obvolali Vaše známé a kamarády a vyrazili za pravým letním dobrodružstvím. Navíc nikdo neříká, že musíte sjíždět řeky zde v České Republice. Rakousko, ale i Německo, či Slovinsko nabízí spoustu zajímavých řek vhodných právě ke sjedu. Velmi oblíbená je např. rakouská Salza, je která je opravdovým rájem pro vodáky.

No a nyní již ke zmiňovaným zájezdům. Ty probíhají většinou několik dní (3-7 dní). Cesta je řešena formou autobusu, který Vás doveze pohodlně na místo i zpět společně s Vašimi zavazadli. Pokud nemáte svůj vlastní raft, některé zájezdy nabízejí možnost si za určitý poplatek všechno vybavení vypůjčit, avšak pokud máte vlastní výbavu, máte vyhráno. Autobusy vám většinou v taženém vozíku dopraví i Váš raft a vy tak dojedete na místo již maximálně připravení.
Právě tyto zájezdy můžete najít na stránkách vodackezajezdy.cz, či třeba cvok.cz. Najdete zde také nepřeberné množství rad a všech informací, co jsou neodmyslitelně s vodou spojeny. Doufáme, že jsme Vám vodácké zájezdy trochu přiblížili a vy jste dostali chuť si sjet nějakou tu vodu.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply