Vodní Skútry Bazar

Léto ještě neřeklo úplně poslední slovo, a pokud jste dosud nevěděli, jak se pořádně zabavit, máme dnes pro Vás senzační tip, který zní vodní skútr. Nemusíte se však hrozit vysoké ceny, protože se zaměříme hlavně na bazarové kousky.


Starší je výhodnější než nový

Nemá totiž (dle nás) smysl kupovat si nový skútr pro jeho ryze letní použití. Takováto investice by se vyplatila nejspíše jen v přímořských a teplých oblastech, kde je jeho využití na denním pořádku. Pokud jsme Vás tedy alespoň trochu do této myšlenky upoutali, jistě teď přemýšlíte, jestli vůbec potřebujete na vodní skútr nějaký řidičský průkaz. Odpověď je ano, ale na ty úplně nejmenší ne. Nicméně i tak se dle nás vyplatí si průkaz sehnat. Konkrétně se jedná o tzv. „Vůdce malého plavidla“ a plavební správa je poměrně často kontroluje. Na ježdění na dovolené navíc potřebujete mezinárodní průkaz, který se zde však dá také sehnat.

Nyní už ale k samotným skútrům – jejich bazarová cena se značně liší od zachovalosti, stáří a výkonu, nicméně z pravidla platí, že solidní vodní skútr pořídíte již od 50-70 000 korun, ovšem novější modely klidně i za 200 000. Navštívit doporučujeme stránky i-bazar.cz, či hyperinzerce.cz, kde najdete několik aktuálních nabídek.
Šťastnou plavbu.

Štítky: , ,

Leave a Reply