Luxusní wellness pobyty v Beskydech

Asi každý z nás potřebuje někdy prostě vypnout, zbavit se stresu a užít si trochu chvilky jen sami pro sebe, či maximálně s partnerem. Proto Vám dnes přinášíme článek se zaměřením na wellness služby v oblíbené lokalitě – v Beskydech.

Jak jistě víte, po celé republice se vyskytuje na stovky, spíše tisíce různých zařízeních, kde se můžete ubytovat a během svého pobytu využívat nejrůznější wellness (či pokud chcete „zkrášlující“) služby. Jedním z takovýchto center je i Lara Wellness v Čeladné.

Lara Wellness v Čeladné

Lara Wellness je součástí velkých Lázní Čeladná v prostředí krásného lesoparku, který obklopuje celý komplex. Uvnitř pak naleznete nespočet specializovaných zařízení na wellness služby. Jako příklad mohou sloužit např. solná jeskyně, bazén s masážní lavicí a tryskami, finská sauna apod. K dispozici jsou také nabídky masáží, zábalů a vlastně všeho, na co Vaše prací unavené tělo a duše vzpomene. A takovýchto komplexů jsou (nejen) v Beskydech spousty.

Beltine forest hotel

Za zmínku pak ještě stojí určitě Beltine forest hotel. V tomto případě se jedná o poměrně kvalitní čtyřhvězdičkový hotel s dávkou klidu, luxusu a odpočinku, nicméně za jednu noc zaplatíte více než zhruba 1500 korun pro jednoho, což rozhodně není málo. Jestli za to zdejší luxus stojí je už na zváženou.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply