wellness jeseníky

Jeseníky jsou jedny z nejkrásnějších pohoří v Čechách a tak není divu, že v této krásné přírodě s nádherným ovzduším je soustředěno velké množství hotelů nabízejících wellness služby.


Podívat se můžete například do Relax centra Kolštejn, kde si můžete vybrat z různých druhů procedur. Privátní wellness služby si můžete užívat v podzemních prostorech, které jsou vybaveny dřevitým nábytkem. Toto je ideální místo na odpočinek – ať už v sauně, nebo v parní lázni se solným aroma. Dále se zde nabízejí klasicky masáže, bylinné koupele, či zkrášlování kosmetickými přípravky.

Dalším místem s velkou škálou různých nabídek je Hotel Stará Pošta. Toto místo je ideální pro ty, kteří se rádi věnují sportovním aktivitám v horském prostředí a poté si rádi dopřejí nějaký ten odpočinek. Kromě bazénu, sauny a solária jsou také v nabídce různé druhy masáží – od medové až po masáž lávovými kameny.

Hotel Diana nabízí kromě kvalitního ubytování také nádhernou přírodu ve svém okolí. Pokud máte rádi procházky lesem, určitě si to tu zamilujete. Dobrého odpočinku zde určitě dosáhnete v místním wellness centru. V nabídce je vyhřívaný bazén s chrličem, masážní vana, whirpool a také kosmetickou péči. Ve volném čase si tu můžete zahrát squash. Dále jsou v nabídce klasické masáže, přísadové koupele ale také skupinové cvičení v bazénu.

Štítky: , , ,

Comments are closed.