Wellness Jižní Čechy – víkendové pobyty a hotely

Jižní Čechy jsou již odpradávna proslulé svým lázeňstvím. Proto ke kvalitní dovolené na jihu Čech patří i wellness – neboli péče o tělo a relaxace. Můžete si tu vybrat opět hned z několika míst, kde poskytují wellness služby.


První je hotel Concertino. Zde se nabízí bohatá škála relaxačních služeb od profesionálního personálu. Můžete si zde dopřávat různé masáže a zábaly. Toto místo je jako stvořené k odpočinku a relaxaci zejména pro páry.

Dále je zde wellness hotel Rezidence. Máte tu k dispozici hned několik balíčků, ve kterých jsou služby určené pro rodiny, či pro páry nebo pro kamarádky. Tyto balíčky obsahují zajímavé služby jako například medovou či čokoládovou masáž, rašelinný obklad a navíc neomezené využití ‘‘wellnes oázy‘‘ – bazénu, sauny, vířivky.

Lázně Bechyně jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách. Zde se nabízí hned několik různých způsobů léčby. Můžete si vybrat například z rozmanitých druhů koupelí s různými druhy solí či jiných přísad. Dále jsou zde velmi kvalitní masáže, jejich ceny se liší podle náročnosti. Je to antistresová masáž, aroma masáž nebo také čokoládová masáž.

Lymfodrenáž je dalším velmi zajímavým způsobem léčby nabízená v lázních Bechyně. Může být ruční či přístrojová. Základem je opět obnovit a urychlit funkci lymfatického systému.

Štítky: , , , ,

Comments are closed.