Wellness Mariánské Lázně – hotely, pobyty a slevy

Mariánské Lázně jsou světoznámým lázeňským střediskem s dlouholetou tradicí. Samotné město, kde vyvěrá až 40 léčivých pramenů je pro wellness procedury jako stvořené. Počínaje architekturou až po příjemné ovzduší a atmosféru. Co se týče samotných podniků, které nabízí wellness služby je jich zde dostatečný výběr.

Pokud se podíváme na ty úplně nejšpičkovější místa, je tu l hotel Nové Lázně. Veškeré služby jsou zde na opravdu vysoké úrovni, nemluvě o samotném ubytování a o kvalitě místní restaurace Royal Restaurant. Zajímavá je zde například procedura nazývaná kryosauna. Provádí se tak, že se lidský organismus na nějakou kratší dobu vystaví extrémně nízké teplotě.

Orea Hotel Monty se nachází přímo nad Mariánskými lázněmi. K dispozici jsou zde opět nejen kvalitní wellness služby, ale i vynikající restaurace, či kavárny. Lázeňské procedury jsou naplněny různými druhy masáží, ale i sportovními aktivitami. Věnovat se zde můžete například golfu, cyklistice či tenisu.

Hotel Agricola wellness centre se nachází nedaleko od samotného centra Mariánských lázní. Nachází se v příjemném prostředí a je zde k dispozici velké množství klasických masáží, mezi nimi i oblíbené čokoládové a aromatické masáže. Parafinový zábal má velké množství různých funkcí, ale především pomáhá zbavit se tukových polštářků a celulitidy. Zahrát si zde můžete tenis, minigolf nebo jen tak lenošit ve vyhřívaném bazénu.

Štítky: , , , , ,

Comments are closed.