Youtube videa gumičkové náramky

Každý o nich ví, jako každý nový směr má své následovatele, každý po nich touží – ano, jedná se o čerstvý celosvětový trend, na kterém výrobce vydělává miliony – gumičkové náramky! Na první pohled jednoduchý nápad se stal opravdu horkou novinkou, která se stala populární především u dětí, není však tajemstvím, že trendu propadli i někteří dospělí.

O co se přesně jedná?

Gumičkové náramky jsou tedy, jak již název sám o sobě napovídá náramky, které jsou z gumy, přesněji z pryžových součástí. Mohou mít různé barvy, provedení vzorů i velikosti. Domácí výroba, takzvané „gumičkování“, je opravdu jednoduchým procesem, pokud člověk věnuje trochu času právě k tomu, aby se způsob tvorby naučil.

Zde právě přichází na řadu výhoda různých vzorů – i Vy doma si můžete vytvořit svůj vlastní originální náramek, který nikdo nikde mít s určitostí nebude. Dětem především vytváření gumiček může prospět k tomu, že budou mít k dispozici jinou zábavu mimo sezení u internetu.

Duhový náramek

Právě na tomto videu můžete sledovat, jak na vytvoření opravdu krásného vzoru, který se ve volném překladu nazývá „nekonečná duha“. Na první pohled vypadá jistě složitě, ale pokud se do jeho gumičkování jednou dáte, jistě se Vám povede, protože jak je v ukázce vidět, jde to jednoduše.

Náramek Starburst

Tento způsob je již o něco populárnější a to díky tomu, že patří právě k nejjednodušším na výrobu vlastníma rukama. Můžete ho zkombinovat třeba i s duhovým náramkem, který jsme Vám ukázali a mít na ruce hned několik rozmanitých náramků.

Buďme kreativní!

 

Proč si tedy neudělat náramky hned s několika různými vzory? Jak již bylo řečeno, lze se držet různých návodů, kterých je na internetu opravdu spousta anebo si vytvořte způsob vlastní! Ať už tedy vyrobíte nějaký unikát anebo se budete držet již daného návodu, nezapomeňte se především pochlubit u nás do komentářů pod článkem.

Leave a Reply