Zahradní domky z polska

Každý z nás, kdo vlastní rodinný dům, či zahradu s chalupou už jistě někdy přemýšlel nad problémem kam uskladnit všechno svoje nářadí, zahradní náčiní, či snad dokonce jak levně pořídit malý domek pro děti. My jsme si tyto otázky položili také, a proto Vám dnes přinášíme článek o levných zahradních domcích z Polska.

Polské zahradní domy

Obecně zahradních domků je v České Republice výběr dostatek. Vyberou si jak nároční, kteří vyžadují spoustu místa a mnoho doplňků, jako jsou police, prosklená okna apod., tak i nenároční, kteří vyžadují „prostě jen“ prostor pro sekačku na trávu a další nářadí. Tak či onak domek u nás vyjde na velké peníze. Obchody v Polsku ale nabízejí zahradní domky za mnohem nižší ceny. Kvalitou se dají srovnávat s kvalitou v ČR, i když i to je někdy diskutabilní. Zásadní je ale ona cena, která je leckdy i 1-2/3 z ceny v ČR.

Pokud byste měli o zahradní domky zájem, nemusíte hned nutně jezdit za hranice. Stačí se porozhlédnout v okolí po nějakém dealerovi. Dobře uděláte, pokud navštívíte třeba stránky hotovedomy.cz, kde najdete přehlednou nabídku.

Pokud byste přeci jen chtěli vycestovat do Polska osobně, navštivte stránky polinzert.com, kde najdete adresy a kontakty na firmy, jež zahradní domky (a mnoho dalšího) vyrábějí a prodávají.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply