Zajezdy.cz – recenze, diskuze, zkušenosti

Pokud se chystáte na trochu pozdější dovolenou, nebo pokud již nyní hledáte inspiraci na příští rok, je pro vás tento server ideálním místem, kde vše co potřebujete, naleznete. Na této webové adrese najdete opravdu rozsáhlý katalog zájezdů téměř do každého kouta Země.  Jak tomu bývá u katalogů zvykem, nabízí opravdu povedené vyhledávání. Díky němu netrvá dlouho vybrat  vaši vysněnou dovolenou. Samozřejmostí je vyhledávaní dle určitých parametrů. Lze si nastavit vyhledávanou zemi, lokalitu období pobytu, způsob, kterým se přepravíte a cenu.  Dále můžete vyhledávat pokročilým vyhledáváním, které najde přesně to co si Vy představujete.

Náročnost není problém

Myslíte si, že jste příliš nároční. Ani to není problém. Na zájezdy.cz je umístěno přes 32 tisíc různých zájezdů do více než 150 zemí světa.  Tento web spolupracuje s největšími cestovními kancelářemi u nás. Pochopitelně jsou Vám proto nabízeny jen kvalitní a především bezproblémové zájezdy. Díky známým a velkým cestovním agenturám je i zbytečné mít strach o kvalitu služeb ze strany CK. Jak již bylo zmíněno, nejedná se o zájezdy nabízené „bezejmennými“ společnostmi. To mimo jiné souvisí také s kvalitou ubytování. Vyhlášené cestovní kanceláře spolupracují také s vyhlášenými hotely. Proto se nemusíte bát špinavých koupelen apod.

Pokud byste měli nějaké další dotazy, zkuste se obrátit například na emailovou adresu tohoto webu nebo na bezplatnou infolinku, kterou stejně jako email naleznete na www.zajezdy.cz

Štítky: , , ,

Leave a Reply