Zbozomat.cz

V dnešním pokračování našeho seriálu o slevových portálech si ukážeme nový přírůstek Zbozomat.cz. Ten se nám již na začátku poněkud znelíbil svým prostředím, absencí některých prvků apod. Pojďme si je ale ukázat podrobně.

Ne vždy je v jednoduchosti krása

Zbozomat.cz hned na úvodní stránce (ne)zaujme svou jednoduchostí a prostým vzhledem. Celá stránka vlastně působí nejistě a rozpačitě. Chybí zde nějaký výběr města, kategorie slev a nějaké lepší informace hned v úvodním zobrazení slev. Bohužel musíme konstatovat, že ani nabídka slev celému portálu moc nepomáhá. Ke dni 28.9.2012 zde bylo aktuálních 26 slev, z nichž např. jedna byla sleva na „ďábelskou kachničku“, či třeba natáčky. Portál tedy nezaujme ani svou nabídkou. Za značně zbytečné taky považujeme výčet již prošlých slev, kterých je vlastně několikanásobně více, než těch aktuálních. Pokud byste si ale přeci jen něco vybrali, máte téměř jistou záruku, že Vám zboží přijde. Portál Heureka.cz  dokazuje ověřenost obchodu a nejedná se tedy jen o vtip. Abychom ale nebyli přehnaně skeptičtí, v nabídce zbožomatu se nachází i třeba dobré slevy, jako jsou akce na e-cigatery, které jsou dnes doslova fenoménem.

Abychom ale vše shrnuli – když pomineme až nápadně podobný název jiného, značně úspěšnějšího slevového portálu, zbozomatu chybí nabídka, základní vyhledávací prvky a prostředí také dvakrát nezaujme. Nicméně snad se stránky zlepší a v budoucnu budou i konkurence schopné.

Štítky:

Leave a Reply